.

.

5VA Toroidal Трансформатори Аудио Трансформатор Двојна 110V 50/60HZ Излез 15V бесплатен превозот

5VA Toroidal Трансформатори Аудио Трансформатор Двојна 110V 50/60HZ Излез 15V бесплатен превозот

DEN 527.52
Од стока


Топла продажба 5 VA Toroidal Трансформатори Аудио Трансформатор Двојна 115 V 50/60 HZ Излез 15 V US$ 10.99 /парче
5 VA Toroidal Трансформатори Аудио Трансформатор Двојна 110 V 50/60 HZ Излез 15 V бесплатен превозот
Спецификации :
Опис : Карактеристики : мали магнетни истекување, ниско ниво на бучава, висока ефикасност, не-оптоварување тековната е мал Инсталација : коло лемење Употреба : Погоден за напредни аудио, медицинска опрема, воено инженерство, прецизни инструменти Влезен напон : Dual 110 V Моќ : 5 VA Оперативни фрекфенција : 50/60 HZ Сертификат : CE, ROHS Интензитетот на електрична енергија отпор : 3.5 KV/1min Достапни заварување нога : 1-18 Димензии (mm) : 49.7 * 49.7 * 23.1 Тежина : 175g

R

Додатоци на производи