.

.

220VAC исклучете го одложи тајмер временско реле 0-3 минути ST3PF оригинални

220VAC исклучете го одложи тајмер временско реле 0-3 минути ST3PF оригинални

DEN 199.20
Од стока


Answer : ___________________________ Note : добредојдовте на нашата продавница .ве молиме да дојде да го најдете производот што ви треба.и потврдете ја нарачката.
се разбира.ако не можете да го најдете производот треба,ве молиме ги споделите со нас ,
ви препорачуваме да го оставите порака со вашата е-пошта, така што ќе може да одговори на време .
Работен напон : AC24 V, 36 V ,110 V, 220 V,380 V
DC12 V 24 V
Работен режим : Cut off delay
Временски опсег : 1s 3s 6s 10-ти 30 години
60-тите години 120s 180s
C ontact форма : збир на задоцнување со reset(ST3 PF)
Контакт капацитет : 3А 220 VAC(отпорност)
Преглед димензии : 41*57*84
Inatallation режим : изложени

is_customized:
Yes
Заштита На Функција:
Запечатени
Големина:
Miniature
Употреба:
Општа Намена
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Теорија:
Временско Реле
Број На Модел На:
ST3PF
R

Додатоци на производи