.

.

5 Групи LY4NJ HH64P DC12V 14PIN 10A Моќност Реле Серпентина 4PDT Со PTF14A Штекер База Бесплатен Превозот

5 Групи LY4NJ HH64P DC12V 14PIN 10A Моќност Реле Серпентина 4PDT Со PTF14A Штекер База Бесплатен Превозот

DEN 1205.00
DEN 1295.52
-7 %
Од стока

***** Опис : ***** 3set LY4 NJ HH64 P DC12 V 14 PIN 10 A Моќност Реле Серпентина 4 PDT Со PTF14 A Штекер База Контрола на Напон(V) : 12 VDC Контакт оптоварување : 10 A Работи Индикација : LED светилка Контакт : Сребро Електронски Контакт Количина : 1set ***** Испорака : ***** Брод на САД : 7-15 дена
Брод за други земји : 10-25 работни дена
Ние само можеме да брод вашата PAYPAL превозот адреса
***** Плаќање : *****
Прифаќаме само PAYPAL за плаќање
Политика На Враќање :
Во случај дека враќањето е барање, сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинално пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми, итн. Превозот и ракувањето со такси не се враќа. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
Ви благодариме И среќно!

R

Додатоци на производи