.

.

SAI4016D DC да AC 5A РБС текст 3-15v или 15-28v излез 40-480VFreeshipping PCB мали цврста состојба реле еден-на-линија

SAI4016D DC да AC 5A РБС текст 3-15v или 15-28v излез 40-480VFreeshipping PCB мали цврста состојба реле еден-на-линија

DEN 1776.96
Од стока


Напомена :
1.Товарот напон : 40-480 VAC
2.Контрола на напонот е : 3-15vdc и 15-28vdc,Кога ќе ги купите, ве молиме оставете порака за да ни што за контрола на напон дали ви треба .

R

Додатоци на производи