.

.

АА/AAA/C/D/AG/9V/1.5 V Екранот Универзална Копчето Мобилен Батеријата Боја Кодирани Метар Укажуваат на Volt Тестер Тајна

АА/AAA/C/D/AG/9V/1.5 V Екранот Универзална Копчето Мобилен Батеријата Боја Кодирани Метар Укажуваат на Volt

DEN 95.00
DEN 120.48
-21 %
Од стока

5 V минијатурни клетки
Три резултат : црвено=замени, жолта=ниска моќност, зелени=добра
Ако игла не се движи,проверете дали батеријата е допирање и контакти пред да го претпоставувајќи
дека тоа е сосема мртва.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.5 V :
ААА, MN2400, R03
АА, HP7, MN1500, UM3
C, HP11, MN1400, SP11, LR14, UM2
D, HP2, MN1300, SP2, R20,UM1
9 V : PP3, MN1604, 6 F22, 006 P
Answer : ___________________________ NOTE :
Батеријата тестер е активиран од страна на батеријата се проверува. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Проверки ниво на енергија на сите 1.
AAA батерија, не се вклучени
Спецификација :
Оригиналната кутија : НИКОЈ
Боја : Црна
Објектот големина на : 10. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
Батеријата тестер може да се користи за тестирање на следниве димензии :
1.Врз основа на досегашното искуство.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.5 V & 9 V батерии
Лесно може да се прочитаат, боја кодирани метар покажува ниво на енергија
Тестови 1. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Земавме овие фотографии од самите себе.
Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи
Ние ќе испраќање вашиот пакет за време на processting време! По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое!
ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем .
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Со Почит
Карактеристики :
Универзална Копчето Батеријата Тајна Тестер АА ААА C D 9 V
Не Што Батерии да се Задржи и Кој да фрлаат,
Ставете ја вашата батерија помеѓу две точки на батеријата тестер,
и лесен-за-читање на екранот ќе ви кажам веднаш без разлика дали имате dud,
или ако можете да eke од уште неколку минути на животниот век на батеријата. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.

R

Додатоци на производи