.

.

8мм х 33m Висока Температура Отпорни Лента Топлина Посветен Лента Polyimide Лента за BGA PCB SMT 3D Печатач До 250 целзиусови степени

8мм х 33m Висока Температура Отпорни Лента Топлина Посветен Лента Polyimide Лента за BGA PCB SMT 3D Печатач

DEN 124.80
Од стока


8мм х 33m Висока Температура Отпорни Лента Топлина Посветен Лента Polyimide Лента за BGA PCB SMT 3 D Печатач До 250 целзиусови степени
Други Типови На Температура Отпорни Лента :

is_customized:
Yes
Бренд Име:
Вашиот Цие
Материјал:
Полимерни Композитни
Примена:
висока температура
Број На Модел На:
8мм
Тип:
Изолација Лента
R

Додатоци на производи