.

.

Голема големина 3XL Есен, Зима и топло, Жените Долго Pullover џемпер Полу-висока јака Плетени џемпер корејски Жени Дното џемпер B221

Голема големина 3XL Есен, Зима и топло, Жените Долго Pullover џемпер Полу-висока јака Плетени џемпер корејски

DEN 952.00
DEN 1866.24
-49 %
Од стока


Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Бренд Име:
YAGENZ
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Техника:
Станот Плетени
Тип На Објект:
Pullovers
Број На Модел На:
pullover џемпер
Материјал:
Полиестер,Памук,Волна
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Памук, Волна, Полиестер
Облека Должина:
Долго
Јака:
Turtleneck
Декорација:
Никој
R

Додатоци на производи