.

.

2018 Есен Зима Жените Плетење Џемпери и Pullovers Turtleneck Долго Трикотажа Топло Sweter Mujer Манга Larga се Повлече Femme

2018 Есен Зима Жените Плетење Џемпери и Pullovers Turtleneck Долго Трикотажа Топло Sweter Mujer Манга Larga

DEN 833.00
DEN 1343.52
-38 %
Од стока


2017 Есен Зима Жените Плетење Џемпери и Pullovers Turtleneck Долго Трикотажа Топло Sweter Mujer Манга Larga се Повлече Femme
Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Бренд Име:
HappDreeSo
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
1608684
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Материјал Состав:
Viscose+Полиестер
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Долго
Јака:
Turtleneck
Дебелина:
Дебели
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
R

Додатоци на производи