.

.

Мали 6-7mm Multicolor Барок Природните Слатководни Бисер Ѓердани 17-nec6247 трговија на големо/мало за Бесплатен превозот

Мали 6-7mm Multicolor Барок Природните Слатководни Бисер Ѓердани 17-nec6247 трговија на големо/мало за Бесплатен

DEN 240.00
DEN 343.20
-30 %
Од стока


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА Мали 6-7mm Multicolor Барок Природните Слатководни Бисер Ѓердани 17"-nec6247
Опис :
Работи : ПРОДАЖБА Мали 6-7mm Multicolor Барок Природните Слатководни Бисер Ѓердани 17"-nec6247 Должина/големина : 17inch / за 6-7mm Затворач Прстен Облик/ Боја : Барок / Multicolor S/N : nec6247 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Сличен Објект
Плаќање
Превозот Надомест

За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Главниот Камен Боја:
Бела, Црна, Зелена, Црвена, Сива, Жолта, Розова, Портокалова, Мулти
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бренд Име:
qingmos
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Функција:
Расположение Tracker
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Ѓердан Тип:
Моќ Ѓердани
Pendant Големина:
6-7mm
Број На Модел На:
nec6247
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
бисер
Бисер Форма:
Барок
Метали Тип:
сребро позлатен
Големина:
6-7mm
боја:
multicolor
Обликот:
Барок
Должина:
17
Материјал:
бисер
Стил:
Романтични
R

Додатоци на производи