.

.

Мајка ми Мајка и Син, Ќерка Фото Ѓердан Семејство Подарок Засекогаш Љубов Накит од Стакло Cabochon Pendant Најдобри Пријатели Накит HZ1

Мајка ми Мајка и Син, Ќерка Фото Ѓердан Семејство Подарок Засекогаш Љубов Накит од Стакло Cabochon Pendant

DEN 56.00
DEN 95.04
-41 %
Од стока


1.Ако ви треба било каква должина,ве молиме контактирајте со нас.
2.Можете да прилагодено ѓердан како ви се допаѓа,вие само треба да се е-мејл јасна слика за да продавачот пред цел.
3.Нашата продавница, исто така, поддршка меша работите, едно парче за секој стил е во ред,ако сакате да се меша со цел,да можете да испраќате јасна слика за нас,ви благодариме.
'

Должина:
45cm, 50cm, 40cm, 55cm, 60cm
Бренд Име:
HZSHINLING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Стакло
Обликотшема:
Слика
Pendant Големина:
25mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Еколошки Стандарди:
олово,никел,кадмиум слободни
Повод:
партија,свадба,ангажман,годишнина,подарете
is_customized:
Yes
Тип На Единица:
многу (3 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.08kg (0.18lb.)
Пакет Големина:
16cm x 17cm x 5cm (6.30in x 6.69in x 1.97in)
R

Додатоци на производи