.

.

2017 нова жешка Мажите Накит Додатоци Wolf & Месечината Pendant Волкот Сина месечина Накит Старк Волкот Ѓердан Стакло Фото Cabochon HZ1

2017 нова жешка Мажите Накит Додатоци Wolf & Месечината Pendant Волкот Сина месечина Накит Старк Волкот Ѓердан

DEN 49.00
DEN 75.84
-35 %
Од стока


2017 НОВА ЖЕШКА Мажите Накит Додатоци Wolf & Месечината Pendant Волкот Сина месечина Накит Старк Волкот Ѓердан Стакло Фото Cabochon
Опис : Item Материјал : Стакло и Метал Тип : Цинк Легура Боја : како на сликата Објект Состојба : 100% сосема нов & Висок квалитет гарантира Реализација : 1mm=0.03937 инчен;1cm=10мм=0.3937 инчен
Карактеристики : Мода, едноставен, стилски, и висок квалитет. Многу добар подарок за себе и за некој посебно. Погоден за случува свадба партија или банкет. Добар украси за вашиот секојдневен живот или некои важни прилики.
Пакет Содржина : 3 парчиња × 1 пакет
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-7 дена
EMS
За 3-7 дена
Кина Пост Воздух
За 10-30 дена
e Packet
За 7-15 дена
sf-експрес ,Тоа е да се земе од 3-5 дена, Тоа е поевтино од други изрази.Ако треба,ве молиме контактирајте со нас.јас ќе се прилагоди на фактурата.
Поддршка на Превозот Земјата : САД ,Австралија, Сингапур, Малезија, Тајланд, Виетнам , Мјанмар , Јапонија ,Јужна Кореа, Хонг Конг, Макао ,Тајван
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Услови за продажба
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме!
За НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Кина. Во моментов, да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, квалитетни и евтини" , ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Ние може да обезбеди висок квалитет и прифатлива цена на производот. Вие сте добредојдени да ги нарачате.
Контактирајте со НАС
Можете да не контактирате преку е-Маил.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас,ви благодариме за вашето разбирање. исто така y ou може да ме контактирате со trademanager (Smart Менаџмент За Добавувачи) Download (Мобилна Верзија, Прозорец Верзија) Online Време од понеделник до сабота Пекинг Време 8 : 3012 : 00 13 : 30-18 : 00 Њујорк Време 19 : 3023 : 00 1 : 30-6 : 00 Лондон Време 0 : 304 : 00 5 : 3010 : 00 по Московско Време 3 : 306 : 00 7 : 3013 : 00
'

R

Додатоци на производи