.

.

Трговија на големо 20pcs Природни Lapis Lazuli Камен Чисто Злато Боја Ѓердан Шарм Конектор Pendant за Нараквица DIY Изработка на Накит

Трговија на големо 20pcs Природни Lapis Lazuli Камен Чисто Злато Боја Ѓердан Шарм Конектор Pendant за Нараквица

DEN 1823.52
Од стока


Трговија на големо 20pcs Природни Lapis Lazuli Камен Злато Позлатен Ѓердан Шарм Конектор за Pendant
Хривнија DIY Изработка на Накит
Боја : Како На Сликата
Количина : 20pc
Добредојдовте на Големо Прилагодување од Сјајна Накит Фабрика
1. Да се чува далеку од вода, пот и парфем, однесете го исклучите кога се искапеш или да оди во кревет.
2. Ако вие не го носите, можете да го поставите во запечатен торба, забави на оксидација стапка.
Opp Печат Кеси + Пластични Случај + Воздух Балон Kraft Хартиена Кеса
1. Предмети ќе биде предаден по плаќање ДОБИ.
2. Ве молиме проверете ја вашата receieve АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
3. Нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-45 РАБОТНИ ДЕНА по испратена.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
CRP011-1
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
SHINYGEM
камен тип:
природен камен
Мушка големина:
Прибл. 15*24mm
боја:
како Слика
Создавањето Метод :
Природни
Методот На Третман:
Титаниум
Pendant Метал Дел:
роуз злато позлатен
Pendant Нето Тежина:
5g/pc
Pendant Одговара за:
Секојдневниот Живот;Канцеларија На Време, Датум; - Годишнината;Партија;Подарок
Pendant Is_customized:
Yes
Pendant Бродови Од:
Кина
R

Додатоци на производи