.

.

Планетата плутон Pendant Галакси Ѓердан Простор Накит Плутон Е Планета Цитат Накит Универзумот Астрономија Geek за Астроном HZ1

Планетата плутон Pendant Галакси Ѓердан Простор Накит Плутон Е Планета Цитат Накит Универзумот Астрономија

DEN 56.00
DEN 95.04
-41 %
Од стока


1.Ако ви треба било каква должина,ве молиме контактирајте со нас.
2.Можете да прилагодено ѓердан како ви се допаѓа,вие само треба да се е-мејл јасна слика за да продавачот пред цел.
3.Нашата продавница, исто така, поддршка меша работите, едно парче за секој стил е во ред,ако сакате да се меша со цел,да можете да испраќате јасна слика за нас,ви благодариме.
'

R

Додатоци на производи