.

.

Заменлив 202 Шарм Накит За Жените, Rhinestones Срцето Ѓумбир Snap Копчето Накит Приврзоци Ѓердан (одговара 18mm копче)

Заменлив 202 Шарм Накит За Жените, Rhinestones Срцето Ѓумбир Snap Копчето Накит Приврзоци Ѓердан (одговара

DEN 64.00
DEN 76.80
-17 %
Од стока


Одговара 18mm 20mm копчиња Змија Синџир : 50cm Монистра Синџир : 60cm

Должина:
with Snake Chain, with Beads Chain, without chain
Бренд Име:
LUWELLEVER
Метали Тип:
Бакар,Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
одговара 18mm копчето 20mm
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
4CM*4CM
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Други
Компатибилност:
Други
Синџир Тип:
Змија Синџир&Монистра Синџир
R

Додатоци на производи