.

.

U7 Гира Ѓердан Спорт Фитнес Златна Боја Од Не ' Рѓосувачки Челик Pendant & Синџир За Мажи Накит За Подарок 2017 Нови P1060

U7 Гира Ѓердан Спорт Фитнес Златна Боја Од Не ' Рѓосувачки Челик Pendant & Синџир За Мажи Накит За Подарок

DEN 336.00
DEN 609.60
-45 %
Од стока


Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
U7
Број На Модел На:
P1061
Pendant Големина:
4.2 cm (1.7 инчи)
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
Поддршка На Големо:
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас
синџир ширина:
3ММ(0.1 Инчи)
База Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Без Никел:
Yes
опции:
3 бои
Повод:
Ангажирање/Годишнината/Партија/Подарок/Секојдневниот Живот
R

Додатоци на производи