.

.

Трговија на големо Природни Гранат Камен Ѓердан Розова Crysatl Фокс Pendant Среќа за Жените Мода Clavicl Синџир Накит рачно изработени Ѓердан

Трговија на големо Природни Гранат Камен Ѓердан Розова Crysatl Фокс Pendant Среќа за Жените Мода Clavicl Синџир

DEN 1519.00
DEN 1598.40
-5 %
Од стока

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б -Ние Само се фокусира на квалитетот и модата- Име на Производ : Природни Гранат Камен Ѓердан розова кристал фокс Pendant Ѓердан Монистра, големина : за 4mm *****Реална Слика*****

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Pendant Големина:
За 25mm
Бренд Име:
JoursNeige
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
влакно
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
DHMN082
Функција:
Убавина
Материјал:
природен камен гранат
Pendant:
Пинк кристал фокс
За Жените Девојка:
моден синџир clavicle
Мушка големина:
за 4mm
R

Додатоци на производи