.

.

Готски Ѓердан Мажите Златна Боја Злото, Ѓаволот, Демонот Рог Черепот Нерѓосувачки Челик Хип Хоп Накит Црн Човек Ѓердани P33G

Готски Ѓердан Мажите Златна Боја Злото, Ѓаволот, Демонот Рог Черепот Нерѓосувачки Челик Хип Хоп Накит Црн Човек

DEN 287.00
DEN 573.60
-50 %
Од стока


Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.Ние имаме повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во мода областа, вклучувајќи ги и паричници, модни накит, облека и така натаму .
Канада
$60-$200,Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување).
Gpunk е професионална моден бренд во Guangdong, Кина, како интегриран фабрика се концентрира на панк-рок стил мода .
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн. Ви благодариме за разбирањето. Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите најдобри за вас. Ви благодариме за вашата поддршка!
Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас. Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи. Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери). Ви благодарам многу!
. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.
Предмети со цел ќе биде предаден во рок од 2 дена по уплатата е завршен.
2, Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во orginal состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
Нашите производи се направени со најдобри жолта вистински злато/платина позлатен техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 години.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака. Но, тие можеби оштетен доколку се користи од страна на несоодветно облечен навики. Добредојдовте на скенирање и да се купи! За било какви прашања, проблеми, бара или сугерира за нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил, Trade Manager или оставете порака на вашиот налог. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви. За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор.ТОПЛА ПРОДАЖБА
zirco Жените Накит Поставите Ѓердан И Обетки S Стил : мода накит , pendant ѓердан Материјал : жолто злато во боја, 316 L не ' рѓосувачки челик, црна позлатен пиштол Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 pendant, 1 синџир, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
Бесплатен превозот за сите нарачки.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
GPUNK
Приврзоци Тип:
Solitaire
Број На Модел На:
P33G
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Обликотшема:
нож
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи