.

.

Хип хоп висока quality18k Златна Mens Женска Рапер Кубанската Синџир Ѓердан Луксузен Бренд Синџир линк Панк Накит момчиња 5mm 75mm Синџири

Хип хоп висока quality18k Златна Mens Женска Рапер Кубанската Синџир Ѓердан Луксузен Бренд Синџир линк Панк

DEN 172.00
DEN 287.52
-40 %
Од стока


Neckalces Големина : види на сликата Функција : ХИП ХОП,Личност
Боја : Злато Димензии : должина на Синџирот на 75см(
Пакет
1 buc Neckalces како подолу на сликата во една OPP мало polybag.

***Ако купите над $200 во нашата продавница. Ние ќе брод преку страна на курирската служба DHL. Бесплатен Превозот!
Детали
Превозот :
Обично, вашиот објектот е предаден преку регистрирани поштенски воздухопловната услуга, со која што
зема 15-30 работни дена да брод за АМЕРИКА, Канада, велика БРИТАНИЈА, Австралија, и 25-60 работни дена
во други земји. Ако сакате вашата точка да биде предаден преку експрес сервис, ве молиме
контактирајте со нас пред да се плати. Ние ќе додадете некои превозот цена на цена
прикажана на објектот веб-сајтот, а потоа можете да плаќате ако ти ја надгради цена.
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука само. како на пример кредитна картичка,western union, банкарски трансфер, moneybook и така натаму.
Повратни информации :
Ние би сакале да остави позитивни повратни информации за нашите купувачи и вашите оставајќи позитивни
повратната информација ќе биде прифатена.Ве молиме не ни остави негативни повратни информации, без
било каква комуникација со нас.
Враќање :
Ако сте примиле објект кој е скршен или која не е оној што го нареди,
ве молиме вратете го во рок од 3 дена по добивање. Ние ќе ви испратиме замена или рефундирање
вашата исплата откако ќе ги примите врати објектот.
Контактирање :
Ако имате некое прашање,ве молиме да ни остават пораки или e-mail на нас,и вашиот
прашање ќе се одговори во рок од 24 часа(Одговарате може да биде одложен за време
време на викендите и Кинески државни празници).
Конечно, ви благодариме за вашата поддршка , па ние се обидуваме се потрудиме да ви понуди најдобар квалитет со добра цена.
Добредојдовте на нашиот магазин повторно!!!

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
Byzantine001
Бренд Име:
Qmzchentrendy
Метали Тип:
бакарни легури
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
75см
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Функција:
Декорација
боја:
Злато
Метали Тип:
Злато Позлатен
Синџир Тип:
Бамбус синџир
R

Додатоци на производи