.

.

WT-N1057 трговија на Големо druzy камен сребро синџир ѓердан кутија синџир druzy камен ѓердан месинг синџир со сребрен накит за жените

WT-N1057 трговија на Големо druzy камен сребро синџир ѓердан кутија синџир druzy камен ѓердан месинг синџир

DEN 3360.00
Од стока

WT-N1057 трговија на Големо druzy камен сребро синџир ѓердан кутија синџир druzy камен ѓердан месинг синџир со сребрен накит за жените
Материјал : природни druzy ахат
КАМЕН ГОЛЕМИНА : околу 10*12mm
Дувачкиот Синџир должина : 18" со 925 фунта сребро синџир ѓердан
Тие се во парк и бродот во право сега.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
WKT
Материјал:
Ахат
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
WT-N1057
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи