.

.

совршен cremation накит предмети За домашно Милениче/Човечки Пепел Cremation Urn Срцето Urn Pendant Ѓердан За Пепел Пепел Keepsake Urns

совршен cremation накит предмети За домашно Милениче/Човечки Пепел Cremation Urn Срцето Urn Pendant Ѓердан

DEN 408.00
Од стока

Crematiom Спомен Накит
Опис На Производот
*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни гравирање.
* Трговија на големо 3/5/10/20pcs или повеќе, контактирајте со нас
* Боја како и сликите ги покажуваат,ако имате било какви барања, ние може да се промени според вашето барање.
*Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик.
*100% Сосема нов и висок полиран завршува.
*Ние, главно, се прават квалитетни производи,ние сме тука и е подготвен да одговори на вашите прашања веднаш.Ако имате било какви прашања ,ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Производот Се Покаже


Предноста На 316 LStainless Челик
316 L не ' рѓосувачки челик е највисок степен на челик во највисок квалитет категорија, бидејќи овој материјал не ќе се оксидира, висока густина, изработен накит може да се полира по прилично чиста сјај, и доста популарен со модата луѓе.316 L не ' рѓосувачки челик накит е зафати светот.
316 L не ' рѓосувачки челик е на врвот материјал во челик . Е никој случај не значи дека обичните не ' рѓосувачки челик или синтетички челик. Тоа е многу стабилен, нема да предизвика влијание врз човечкото тело.
316 L не 'рѓосувачки челик материјал како медицински квалитетен производ вредност не е Фиџи, често се користи во медицински имплантација на човековите коска ноктите, челик,' рбетниот апарати и други цели, за човечка кожа не е алергичен и не се исклучува деформација, ова е 316 L Вредноста Предност од Нерѓосувачки Челик
Плаќање&Превозот
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам through Visa,Master Card,QIWI,Western Union, and Bank Трансфери . Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Се врати и да се врати
Накит Одржување
Повратни информации и Услуга
Тоа е прифатена, може да се остави позитивни повратни информации ifyou се задоволни со нашата објекти и услуги,Само се чувствуваат слободни да не контактирате во првиот ttime кога се сретне некој проблем,ние имаме повеќе од пет години вредни искуства во оваа област,како резултат на тоа,ние може да го реши секој проблем за вас.Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.Tust нас,било инциденти ќе бидат решени.
Контактирајте со нас
*Whats App : 8613713035343
*Трговија Менаџер : cn1520749350nmzb
* Ако имате големи нарачки,ве молиме контактирајте со нас,ние може да им даде на евтини цена!

Главниот Камен Боја:
A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
20-40mm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
impressjewelry
Број На Модел На:
cjm0001
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
пепел носителот
Синџир Тип:
линк синџир или сакате
Функција:
пепел носителот
одделение:
AAAAA
Тежина:
10-25g
Pendant Големина:
about20-40mm
прилагодено лого:
ласерски или врежани како вашето барање
Синџир должина:
20 инчен или сакате контактирајте со нас
Трговија на големо:
3/5/10/20pcs
R

Додатоци на производи