.

.

BoYuTe (20 Парчиња/Многу) 23*25ММ Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Метал Teapot Pendant Diy Накит Одлуки Додатоци

BoYuTe (20 Парчиња/Многу) 23*25ММ Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Метал Teapot Pendant Diy Накит Одлуки

DEN 492.00
DEN 547.20
-10 %
Од стока


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (20 Парчиња/Многу) 23*25ММ Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Метал Teapot Pendant Diy Накит Одлуки Додатоци БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Број На Модел На:
HD1815
Приврзоци Тип:
Solitaire
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Обликотшема:
teapot
Функција:
накит додатоци
Објектот:
teapot pendant
Големина на Pendant :
23*25mm
боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Се продава начин:
20 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping
R

Додатоци на производи