.

.

2018 Новодојдени Мода Накит Collares Колиер Љубов Копче Кристал Приврзоци Црн Сомот Кожа Chokers Ѓердани За Жени

2018 Новодојдени Мода Накит Collares Колиер Љубов Копче Кристал Приврзоци Црн Сомот Кожа Chokers Ѓердани За

DEN 48.00
Од стока


започнете
крајот
1. Добиете забава на почетната страница во нашата продавница. 2. Се најдат на производи што сакате, изберете боја, превозот метод, количина, По оние процеси, кликнете "Купи Сега" копчето. (ако сакате да се одржи еден цел за многу предмети, ве молиме изберете вашиот омилен предмет, превозот метод и квантитетот, а потоа кликнете на "Додади во Кошничка" копче) 3. Пополнете во вашиот превозот адреса, име и презиме, телефон, и да се плати за нарачката. 4. Ако треба да одберете да ја купите превозот начин да го испратите вашиот пакет,вие само треба да нарачате еден од производот товар, сите други производи ќе биде бесплатен превозот. 5. Чекање за стоки и пишување повратни информации. 6. Ако вашата цел повеќе од $150, ние ќе ги пренесе за вас од страна на EMS или DHL слободно. Ако вашата нарачка помалку од $150, ќе мора да плаќаат за превозот цена, ако сакате да се достави од страна на бизнис експрес Легура накит не бара многу скапи за одржување на вода за одржување . Толку долго, како да се избегне киселина и метал и влажна средина на тоа. Влажна средина вклучува : капење, перење лицето, многу потење. Ве молиме да се исуши Пред складирање. се става во запечатено накит кутија или запечатени opp вреќа. Тоа е најдобро да се стави desiccant во кутија за накит или opp вреќа.

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
ОЕМ
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ЖЕН TOMOMI
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
копче
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
XL105
is_customized:
Yes
Функција:
/
Компатибилност:
/
Синџир должина:
30cm + 5cm продолжување на синџирот
R

Додатоци на производи