.

.

долго бисер ѓердани слатководни бисер toggle ѓердан со полу скапоцен камен на големо boho шик накит трговија на големо бохемски евреин

долго бисер ѓердани слатководни бисер toggle ѓердан со полу скапоцен камен на големо boho шик накит трговија

DEN 964.80
Од стока


долго бисер toggle ѓердан spsb1982zz5 Материјал : метал : сребро позлатен бакар, никел и олово слободни Дизајн : 10мм carnelian, свежа вода бисер монистра Дизајн Б : 10мм тиркизна,свежа вода бисер монистра Дизајн C : 10мм се зголеми кварц,свежа вода бисер монистра Дизајн D : 10мм црвениот џаспер,свежа вода бисер монистра Дизајн E : 10мм сина украсен ахат,свежа вода бисер монистра Дизајн F : 10мм Mookait,свежа вода бисер монистра Дизајн G : 10мм пурпурна лента ахат,свежа вода бисер бисери ѓердан должина : приближната 27.6 инчен/70cm(не вклучувајќи приврзоци). Shining Story Мода Накит трговија на големо - Посетете ја Нашата Продавница Shining Story е специјализирана трговија на големо евтини модни накит. Ние си имаме свој професионален фабриката за правење на морска школка мајка на бисер накит. Посетете ја нашата продавница да видите повеќе : Големи Редовни Акции, Како ние пакет за вашата цел предмети се добро заштитени од меур торба и надворешниот картон. Превозот - Вашата цел се доставени од страна на професионални курир
Вкупно Цел вредноста Цел Цел>$150 Превозот метод Сингапур воздух mail услугата(Trackable) * DHL, Fedex, EMS, или не други комерцијални изразат компанија * Комерцијални експресна услуга е обично се користи за клиенти во САД, Канада, Европа, Австралија и Јужна Америка. Оддалечена област купувачи, ве молиме контактирајте со нас за ова. Плаќање & Купувачот Заштита Можете да изберете плаќање на вашите цел користење на кредитна картичка, запад унија, банкарски трансфер..итн. И вашата исплата ќе се објавени за нас откако ќе ги примите и среќни со вашата нарачка. Вашето купување се целосно заштитени од Aliexpress.
Нашата Служба за корисници Ако не сте задоволни, ние не сме среќни. Ти си повеќе од добредојдена да контактирате со нас во секое време ако имаш било прашање или проблем. Ние гарантираме за одговор во рок од 1 работен ден.
Gurantee Ние gurantee ќе ја прими стоката во добра состојба, во време.
Ние ќе се препратат на стоки или надоместок, доколку го следново случи :
1.Пакет е изгубен, прекината, или украдени пред да стигне до вас
2. Воздушно Mail пакет не пристигнале по долго време на Овие случаи се ретки, и ако ова некогаш се случува, ние ќе ве информира на рокот за испорака за вашите пакет, кој ќе биде околу 30 дена во зависност од регионот.
3.Клиент е цел пристигна со производи во оштетена состојба.
Ние обезбедуваме брза услуга кога ќе се соочи со проблем.

Должина:
70cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Форма:
Nearround
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
влакно
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
spsb1982zz5
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
R

Додатоци на производи