.

.

Изјава Ѓердани & Приврзоци Кристал Макси Ѓердан за Жените Женски Синџир Јака Колиер Femme 2017 Мода Накит

Изјава Ѓердани & Приврзоци Кристал Макси Ѓердан за Жените Женски Синџир Јака Колиер Femme 2017 Мода Накит

DEN 142.00
DEN 189.60
-25 %
Од стока


BYSPT Изјава Ѓердани & Приврзоци Кристал Макси Ѓердан за Жените Женски Синџир Јака Колиер Femme 2017 Мода Накит Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Боја : СИНА
Големина : Како што е подолу

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
BYSPT
Број На Модел На:
BYSPTL
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
hh
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Функција:
Никој
R

Додатоци на производи