.

.

Valily Накит Мажите Пиштол Ѓердан Хип хоп долг ѓердан Satinless Челик Пиштол Uzi Пиштол Приврзоци & Ѓердани Мажи/Жени Накит

Valily Накит Мажите Пиштол Ѓердан Хип хоп долг ѓердан Satinless Челик Пиштол Uzi Пиштол Приврзоци & Ѓердани

DEN 374.00
DEN 575.52
-35 %
Од стока


Должина:
55cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
YU97
Стил:
Панк
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
38x60mm
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Бренд Име:
Valily Накит
Функција:
Фитнес Тракер
R

Додатоци на производи