.

.

Накит од не ' Рѓосувачки Челик Готски Племенски змија Кобра мажите pendant со 60см синџир, ѓердан, црна, сребрена

Накит од не ' Рѓосувачки Челик Готски Племенски змија Кобра мажите pendant со 60см синџир, ѓердан, црна, сребрена

DEN 256.80
Од стока


Опис : Материјал (pendant и синџир) : Нерѓосувачки челик Pendant големина : 5.5 cm (висина), 5cm (ширина) Синџир димензии : 60cm (должина), 0.3 см (ширина) Боја : црна + сребрен Пакет : 1 x Ѓердан 1 x Црни Фланелен боксери Кеси Забелешка : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
CGS
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
2.4 cm * 3.2 cm
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
бакарни легури
R

Додатоци на производи