.

.

Луксузни Модни Еднорог Pendant Ѓердан Сини Кристал Глеѓ Накит Симпатична Коњ Приврзоци Ѓердани За Девојка Жените Деца Подарок

Луксузни Модни Еднорог Pendant Ѓердан Сини Кристал Глеѓ Накит Симпатична Коњ Приврзоци Ѓердани За Девојка Жените

DEN 832.00
DEN 1435.20
-42 %
Од стока


Луксузни Модни Еднорог Pendant Ѓердан Сини Кристал Глеѓ Накит Симпатична Коњ Приврзоци Ѓердани За Девојка Жените Деца Подарок
Бренд : Наивен Сестра
Pendant Големина : 29mm*22mm
Должина : 46+5.5 cm
Материјал : Бакар,Австриската кристал,Емајл

Должина:
50cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Наивен сестра
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
29mm*22mm
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
NSDWX016
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Бакар
боја:
Бело,сино
Обликот:
еднорог
Должина:
46cm+5cm
Pendant Големина:
2.9 cm*2,2 см
Материјал:
Бакар,Австриската кристал,Емајл
Подарок за:
Пријател,Ќерка,Жени,Девојка,Дами
Повод:
Секојдневно Носење,Партија,Божиќ,Подароци
производство:
Наивен Сестра Накит Фабрика
Стил:
Еднорог Pendant Ѓердани
Трговија на големо:
Прифати најголемиот дел цена
R

Додатоци на производи