.

.

Meyfflin Симулирани Бисер Долг Ѓердан Колиер Femme Мода Жените Кристал Снегулка Ѓердан Pendant Накит Синџир Bijoux Подароци

Meyfflin Симулирани Бисер Долг Ѓердан Колиер Femme Мода Жените Кристал Снегулка Ѓердан Pendant Накит Синџир

DEN 148.00
DEN 212.16
-30 %
Од стока


Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
Долг синџир на ѓердан
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Meyfflin
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ѓердан за жени
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
боја:
Како слик покажува
Пакување:
Opp вреќа меур завиткување и тогаш надворешниот кутија
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
ОДГОВАРА ЗА:
подарок /ѓердан jewerlry/партија
R

Додатоци на производи