.

.

WEVENI Изјава Акрилик германски Овчар Куче Ѓердан Pendant Јака Синџир Нова Мода Животинско Накит Додатоци За Жени

WEVENI Изјава Акрилик германски Овчар Куче Ѓердан Pendant Јака Синџир Нова Мода Животинско Накит Додатоци За

DEN 181.00
DEN 355.68
-49 %
Од стока


Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
50mm x 55мм
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
WAP741
Бренд Име:
WEVENI
Метали Тип:
Никој
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
боја:
Multicolor,Сина,Кафена,Црна,Црвена,Зелена
Нето тежина:
19g
Повод:
Подарок,Датира,Партија,Декорација,и др.
Синџир должина:
45СМ+7CM
Пад на превозот:
понудата се откажат превозот услуга
Трговија на големо:
најголемиот дел цена,Контактирајте со нас
Фабрика/Оригиналниот:
Yes
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи