.

.

Романтични Кристал Цвет Долго Tassel Ѓердан За Жените Bijoux Џемпер Ѓердани Мода Накит Роденденски Подарок Трговија На Големо

Романтични Кристал Цвет Долго Tassel Ѓердан За Жените Bijoux Џемпер Ѓердани Мода Накит Роденденски Подарок

DEN 295.00
DEN 335.52
-12 %
Од стока


Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Pendant Големина:
долг ѓердан
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
Ristar.J
Број На Модел На:
Ristar.J
Функција:
Декорација
Компатибилност:
Никој
R

Додатоци на производи