.

.

Нови Крстот Не ' Рѓосувачки Челик Мажите Синџир Ѓердан Од Злато Боја Исус Крстот Изјава Накит Божиќ Подарок

Нови Крстот Не ' Рѓосувачки Челик Мажите Синџир Ѓердан Од Злато Боја Исус Крстот Изјава Накит Божиќ Подарок

DEN 160.00
DEN 180.00
-11 %
Од стока


Нови Крстот Не ' Рѓосувачки Челик Мажите Синџир Ѓердан Од Злато Боја Исус Крстот Изјава Накит Партија Подарок
Синџир
500 mm
Pendant
20 mm / 27 mm
Боја
Злато Боја
Материјал
Нерѓосувачки Челик
Тежина
Околу 13 g
Количина
1 Парче
Пакет
OPP Вреќа / Подарок Торба
Испорака
Во Рок Од 2 Дена

Метална боја:
Големи Димензии, Мала Големина
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
крстот pendant
Синџир Тип:
Вода-бран Синџир
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Крстот
Pendant Големина:
27 mm
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
боја:
злато боја
Синџир должина:
50 cm
Пакет:
подарок торба
Обликот:
Крстот
Потекло:
Шенжен,Кина
Услуга:
Пад на превозот
погоден:
Свадба / Подарок / Дневно / Ангажман
R

Додатоци на производи