.

.

природниот кварц камен ѓердан правоаголник црвено Jaspers Зелена Сина Aventurine кристал pendant колиер рас du cou колиер femme 2017

природниот кварц камен ѓердан правоаголник црвено Jaspers Зелена Сина Aventurine кристал pendant колиер рас

DEN 95.00
DEN 118.56
-20 %
Од стока


100% рачно изработени објект и висок квалитет на Состојба Сосема Ново 1.Боја : Сина, Розова Бела Зелена Ѓердан 2.Материјал : Вистински Природен Кварц Pendant тиркизна се Зголеми кварц Опал Зелена Aventurine сребрени синџири Ѓердан 3.Синџир Должина : стан 45+5cm 4.Pendant Големина : 28*35mm 5.Позлата : Сребро Позлата 6.Тежина : 15g 7.Пакет : 1pcs Картичка 8.Носат Прилика : Референци / Годишнината / Партија / Дневно / Подарок 9.ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи ова е природен кварц производ, па форма, големина и боја може да варира. 10.Ве молиме проверете ја големината пред Наддавање Не мин. цел+подарок

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
14SN0536S-FA16
Материјал:
Кристално
Приврзоци Тип:
Solitaire
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Метали Тип:
Сребро.
Функција:
Расположение Tracker
Пол:
Унисекс
R

Додатоци на производи