.

.

Натпревар-Право Трендовски Жените Геометриски Ѓердани & Приврзоци Изјава Ѓердан со Акрил Pendant за Жените Накит SP117

Натпревар-Право Трендовски Жените Геометриски Ѓердани & Приврзоци Изјава Ѓердан со Акрил Pendant за Жените

DEN 144.00
DEN 204.96
-30 %
Од стока


Натпревар-Право Трендовски Жените Геометриски Ѓердани & Приврзоци Изјава Ѓердан со Акрил Pendant за Жените Накит SP117

Бренд Име:
натпревар-право
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
NO
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
SP117
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
NO
Компатибилност:
NO
накит:
ѓердан ѓердан
Најголемиот Дел Цена:
Трговија на големо
ѓердани & приврзоци:
ѓердан жени
Геометриски:
изјава ѓердан
подарок:
Накит
Pendant:
chokers ѓердани за жени
acessorios:
Ѓердани
Ѓердани Приврзоци:
Тренди
Акрилик:
Ѓердан
Должина:
43CM
R

Додатоци на производи