.

.

чакра ѓердан 108 будистички молитва монистра мала монистра седум чакра кристал ѓердан духовна накит трговија на големо јога инспириран евреин

чакра ѓердан 108 будистички молитва монистра мала монистра седум чакра кристал ѓердан духовна накит трговија

DEN 1002.24
Од стока

108 pc мала мушка ѓердан со tassel spsb1591zz7 Материјал : свилен tassel(најлон),метал : сребро позлатен бакар, никел и олово слободни Дизајн : 6mm црвениот џаспер,жад,aventurine,тиркизна,lapis Lazuli,carnelian монистра Дизајн Б : 6mm црвениот џаспер,жад,aventurine,тиркизна,lapis Lazuli,сива ахат монистра Дизајн C : 6mm црвениот џаспер,жад,aventurine,тиркизна,lapis Lazuli,howlite монистра Дизајн D : 6mm црвениот џаспер,жад,aventurine,тиркизна,lapis Lazuli,Amazonite монистра Дизајн E : 6mm црвениот џаспер,жад,aventurine,тиркизна,lapis Lazuli,sodalite монистра Дизајн F : 6mm црвениот џаспер,жад,aventurine,тиркизна,lapis Lazuli,ленти оникс монистра Дизајн G : 6mm црвениот џаспер,жад,aventurine,тиркизна,lapis Lazuli,пустината џаспер монистра Дизајн H : 6mm црвениот џаспер,жад,aventurine,тиркизна,lapis Lazuli,мов ахат монистра Дизајн јас : 6mm црвениот џаспер,жад,aventurine,тиркизна,lapis Lazuli,виолетова ахат бисери ѓердан должина : приближната 29.9 инчен/76cm(не вклучувајќи tassel). Shining Story Мода Накит трговија на големо - Посетете ја Нашата Продавница Shining Story е specilized во рачно изработени модни накит производство и трговија на големо. Имаме голема колекција на кожни нараквици , ткаени нараквици, прилагодлив нараквици. Кожа ѓердан, долг синџир на pendant ѓердани, Антички стил месинг ѓердан, џеб види pendant ѓердани, џемпер ѓердан.
Ние снабдување на нашите клиенти со најдобри quaility и фабрика цена. Голем Редовни Акции
Како ние пакет за вашата цел предмети се добро заштитени од меур торба и надворешниот картон. Превозот - Вашата цел се доставени од страна на професионални курир
Вкупно Цел вредноста Цел $40 Цел>$150 Превозот метод Сингапур воздух mail услугата Сингапур воздух mail услугата(Trackable) * DHL, Fedex, EMS, или не други комерцијални изразат компанија * Комерцијални експресна услуга е обично се користи за клиенти во САД, Канада, Европа, Австралија и Јужна Америка. Оддалечена област купувачи, ве молиме контактирајте со нас за ова. Плаќање & Купувачот Заштита Можете да изберете плаќање на вашите цел користење на кредитна картичка, запад унија, банкарски трансфер..итн. И вашата исплата ќе се објавени за нас откако ќе ги примите и среќни со вашата нарачка. Вашето купување се целосно заштитени од aliexpress.
Нашата Служба за корисници Ако не сте задоволни, ние не сме среќни. Ти си повеќе од добредојдена да контактирате со нас во секое време ако имаш било прашање или проблем. Ние гарантираме за одговор во рок од 1 работен ден.
Gurantee Ние gurantee ќе ја прими стоката во добра состојба, во време.
Ние ќе се препратат на стоки или надоместок, доколку го следново случи :
1.Пакет е изгубен, прекината, или украдени пред да стигне до вас
2. Воздушно Mail пакет не пристигнале по долго време на Овие случаи се ретки, и ако ова некогаш се случува, ние ќе ве информира на рокот за испорака за вашите пакет, кој ќе биде околу 30 дена во зависност од регионот.
3.Клиент е цел пристигна со производи во оштетена состојба.
Ние обезбедуваме брза услуга кога ќе се соочи со проблем.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Бакарни Легури,Бакар
Број На Модел На:
spsb1591zz7
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
76cm
R

Додатоци на производи