.

.

Чиста 24K Жолто Злато Pendant Совршен Голем Бел Pendant 4.75 g

Чиста 24K Жолто Злато Pendant Совршен Голем Бел Pendant 4.75 g

DEN 19902.00
DEN 23414.40
-15 %
Од стока


Информации за производот
Метали : 999 Злато/24 K Жолто злато
Тежина : 4.7 g
ГОЛЕМИНА; mm

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Топката
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Будилникот
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Круг
Број На Модел На:
24K
Метали Тип:
Жолто Злато
R

Додатоци на производи