.

.

WEVENI Изјава Акрилик Печатење Боксер Куче Ѓердан Pendant Јака Синџир 2017 Нова Мода Животинско Накит Додатоци За Жени

WEVENI Изјава Акрилик Печатење Боксер Куче Ѓердан Pendant Јака Синџир 2017 Нова Мода Животинско Накит Додатоци

DEN 181.00
DEN 355.68
-49 %
Од стока


Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
WAP739
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Акрилик
Pendant Големина:
X 58mm 52mm
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
WEVENI
Метали Тип:
Никој
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
боја:
Multicolor,Сина,Кафена,Црна,Црвена,Зелена
Нето тежина:
17.2 g
Повод:
Подарок,Датира,Партија,Декорација,и др.
Синџир должина:
45СМ+7CM
Пад на превозот:
понудата се откажат превозот услуга
Трговија на големо:
најголемиот дел цена,Контактирајте со нас
Фабрика/Оригиналниот:
Yes
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи