.

.

SMJEL Нови Допамин Молекуларна Шарм Ѓердани за Жени, Романтичен Биологија Хемиски Накит Collares Мажите Подароци Dropshipping

SMJEL Нови Допамин Молекуларна Шарм Ѓердани за Жени, Романтичен Биологија Хемиски Накит Collares Мажите Подароци

DEN 54.00
DEN 90.72
-40 %
Од стока


Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
3.5*1.5
Пол:
Жените
Бренд Име:
SMJEL
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
XL139
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
накит
Обликот:
Допамин / серотонин / acetylcboline
is_customized:
Yes
Должина:
45 cm
Еко-пријателски материјал:
никел &доведе слободни
Dropshipping:
добредојдовте dropshipping
R

Додатоци на производи