.

.

cremation накит работи запаметен Спомен Накит DIY Коска Шарм Cremation Urn Pendant Ѓердан Човек Накит

cremation накит работи запаметен Спомен Накит DIY Коска Шарм Cremation Urn Pendant Ѓердан Човек Накит

DEN 393.60
Од стока


Dongguan Импресивен Накит
Детали За Производот
* Free Гравирање,Cutome Дизајн
*Трговија на големо 3/5/10/20pcs или повеќе,контактирајте со нас
* 100% Сосема Нов Накит
*Функции : се Овозможува да се стави голема количина на пепел во внатрешноста ,со Висок Степен на Домот нс Погребот Casket .
*Сите наши Накит Имаат Квалитет Gurantee .
Производот Се Покаже

Производ Пакет
Накит Одржување
Ја/Реконструкција/Попуст
Можете да добиете 100% Полн со пари се вратат ако следниве cituation се случи . Контактирајте со нас за замена
или добие целосна наплата . ние нема да наплаќаат за било кој вид на услуга .
(Нормално ,може да Има одложување на стоката во текот на топла продажба сезона или празници ,па ве молиме контактирајте со нас
за помош, и да биде трпение за чекаат уште една недела, кога не сте го добиле вашиот пакет .)
1.Пакет се изгуби за време на породувањето .
2.Стоки оштетени за време на пренос, контактирајте со нас .
3.Купувачот не е задоволен со стоки.
По Продажба И Повратни Информации
Ние ги цениме вашите повратни информации доколку вашиот сте задоволни со нашата служба,ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата(Детали Продавачот Оценка) од Ali Express со "Совршен 5 Ѕвезди",и ни позитивни повратни информации.
Ако имате било какви прашања или проблеми,ве молиме контактирајте со нас, прво,фала многу.
Контактирајте Со Нас
Ако има голема цел,и сакате да имате chaep цена.Можете да контактирате со нас,можеме да зборуваме повеќе детали.
*Whatsapp : +8613713035343
*Трговија Менаџер : cn1519516912hosc

Метална боја:
Pendant Само, Pendant со Синџир, Ѓердан Кутија Инка, 3pcs pendant, 5pcs pendant, 10pcs pendant
Главниот Камен Боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
20-40mm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
impressjewelry
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
IJD9922
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Функција:
пепел носителот
Тип На Објект:
pendant ѓердан
Главен Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Pendant Големина:
20mm~30мм
Funtion:
пепел носителот
Тежина:
15g-30g
прилагодено лого:
Прифатена
боја:
Зелена итн
синџир:
топката синџир
Синџир должина:
20 Инчи
R

Додатоци на производи