.

.

Папата Мечка Мама Мечка Pendant Ѓердан Подароци за Мама Тато Денот на Вљубените Подарок За Жена Накит Ден на Мајката Роденден Сеќавањето

Папата Мечка Мама Мечка Pendant Ѓердан Подароци за Мама Тато Денот на Вљубените Подарок За Жена Накит Ден на

DEN 56.00
DEN 80.16
-30 %
Од стока


Трговија на големо и пад на превозот За промет на големо над $200,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. кога купувате заштита времето истекува? кога вашето купување заштита времето истекува, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се прошири тоа за вас.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Meirenpeizi
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
a1715
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Функција:
подарок
Компатибилност:
Никој
Година:
2017
Стил:
Моден
Местото на Оригиналот:
Жеџијанг ,Кина
Метали Тип:
сребро позлатен
боја:
СРЕБРО ЗЛАТО
R

Додатоци на производи