.

.

V. Ти се Откажат Превозот Уникатни Подароци за Љубовник Неговата УбавинаНеа Ѕверот Неколку Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Ѓердани Жени Мажи Jewelries

V. Ти се Откажат Превозот Уникатни Подароци за Љубовник Неговата УбавинаНеа Ѕверот Неколку Ѓердан од не ' Рѓосувачки

DEN 232.00
DEN 386.40
-40 %
Од стока


V. Ти се Откажат Превозот Уникатни Подароци за Љубовник "Неговата Убавина""Неа Ѕверот" Неколку Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Ѓердани Жени Мажи Накит
Ѓердани димензии : 60 CM
Повеќе Стил :

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
60CM Неговата УбавинаНеа Ѕверот Персоналните Ѓердан
Материјал:
Метал
Бренд Име:
V. YA
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Неговата УбавинаНеа Ѕверот ѓердан
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
порака
Стил 2:
висок квалитет ѓердан за жени,мажи
Стилот 3:
моден Персоналните Име Ѓердан приврзоци ѓердани
Стилот 4:
мода Неговата УбавинаНеа Ѕверот Персоналните Ѓердан
Style5:
Ѓердани големина
style6:
љубител engrave ѓердани & приврзоци за жени
Style7:
црна,се зголеми златна боја од не ' Рѓосувачки Челик долги ѓердани
Style8:
обезбеди dropship,промет на големо.трговија на големо
СТИЛОТ 9:
Партија Накит ѓердан Подарок За Девојка & мажи
стилот 10:
најдобар пријател ,мајка, пријатели,партнери. девојки подароци
R

Додатоци на производи