.

.

чакра ѓердан 108 молитва монистра дрвото на животот ѓердан 7 чакра мушка ѓердани кристал исцелување јога накит велика британија

чакра ѓердан 108 молитва монистра дрвото на животот ѓердан 7 чакра мушка ѓердани кристал исцелување јога накит

DEN 1028.16
Од стока

108 pc чакра ѓердан со дрвото на животот шарм spsb1611zz7 Материјал : свилен tassel(најлон),метал : сребро позлатен бакар, никел и олово слободни Дизајн : 6mm црвениот џаспер,жад,aventurine,тиркизна,lapis Lazuli,се зголеми кварц монистра Дизајн Б : 6mm црвениот џаспер,жад,aventurine,тиркизна,lapis Lazuli,тиркизна монистра Дизајн C : 6mm црвениот џаспер,жад,aventurine,тиркизна,lapis Lazuli,жад монистра Дизајн D : 6mm црвениот џаспер,жад,aventurine,тиркизна,lapis Lazuli,сива ахат монистра Дизајн E : 6mm црвениот џаспер,жад,aventurine,тиркизна,lapis Lazuli,оникс монистра Дизајн F : 6mm црвениот џаспер,жад,aventurine,тиркизна,lapis Lazuli,реката камен монистра Дизајн G : 6mm црвениот џаспер,жад,aventurine,тиркизна,lapis Lazuli,howlite бисери ѓердан должина : приближното 33.9 инчен/86cm(не вклучувајќи tassel). Shining Story Мода Накит трговија на големо - Посетете ја Нашата Продавница Shining Story е specilized во рачно изработени модни накит производство и трговија на големо. Имаме голема колекција на кожни нараквици , ткаени нараквици, прилагодлив нараквици. Кожа ѓердан, долг синџир на pendant ѓердани, Антички стил месинг ѓердан, џеб види pendant ѓердани, џемпер ѓердан.
Ние снабдување на нашите клиенти со најдобри quaility и фабрика цена. Голем Редовни Акции
Како ние пакет за вашата цел предмети се добро заштитени од меур торба и надворешниот картон. Превозот - Вашата цел се доставени од страна на професионални курир
Вкупно Цел вредноста Цел $40 Цел>$150 Превозот метод Сингапур воздух mail услугата Сингапур воздух mail услугата(Trackable) * DHL, Fedex, EMS, или не други комерцијални изразат компанија * Комерцијални експресна услуга е обично се користи за клиенти во САД, Канада, Европа, Австралија и Јужна Америка. Оддалечена област купувачи, ве молиме контактирајте со нас за ова. Плаќање & Купувачот Заштита Можете да изберете плаќање на вашите цел користење на кредитна картичка, запад унија, банкарски трансфер..итн. И вашата исплата ќе се објавени за нас откако ќе ги примите и среќни со вашата нарачка. Вашето купување се целосно заштитени од aliexpress.
Нашата Служба за корисници Ако не сте задоволни, ние не сме среќни. Ти си повеќе од добредојдена да контактирате со нас во секое време ако имаш било прашање или проблем. Ние гарантираме за одговор во рок од 1 работен ден.
Gurantee Ние gurantee ќе ја прими стоката во добра состојба, во време.
Ние ќе се препратат на стоки или надоместок, доколку го следново случи :
1.Пакет е изгубен, прекината, или украдени пред да стигне до вас
2. Воздушно Mail пакет не пристигнале по долго време на Овие случаи се ретки, и ако ова некогаш се случува, ние ќе ве информира на рокот за испорака за вашите пакет, кој ќе биде околу 30 дена во зависност од регионот.
3.Клиент е цел пристигна со производи во оштетена состојба.
Ние обезбедуваме брза услуга кога ќе се соочи со проблем.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Бакарни Легури,Бакар
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
spsb1611zz7
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
86cm
R

Додатоци на производи