.

.

WEVENI Изјава рачно изработени Крпа Облечени Девојка Кукла Ѓердан Pendant Долг Синџир на Јака Нови Модни Додатоци Накит За Жените

WEVENI Изјава рачно изработени Крпа Облечени Девојка Кукла Ѓердан Pendant Долг Синџир на Јака Нови Модни Додатоци

DEN 228.00
DEN 446.40
-49 %
Од стока


Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
100mm x 52mm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
WAP704
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
WEVENI
Обликотшема:
Слика
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
боја:
Сорти
Нето тежина:
29g
Повод:
Подароци,Партија,кои Датираат,Дома декорација,и др.
Синџир должина:
72cm+7cm
Пад на превозот:
понудата се откажат превозот услуга
Трговија на големо:
најголемиот дел цена,Контактирајте со нас
Фабрика/Оригиналниот:
Yes
is_customized:
Yes
Еколошки Стандарди:
никел слободни
R

Додатоци на производи