.

.

Кристал Декорација Жена Рака Торба Форма Легура Ѓердан Шарм Приврзоци Микс 50pcs 13*20mm Метал Златна Боја Галвански Pendant Шарм

Кристал Декорација Жена Рака Торба Форма Легура Ѓердан Шарм Приврзоци Микс 50pcs 13*20mm Метал Златна Боја

DEN 816.00
DEN 959.52
-15 %
Од стока

Ако не сте го добиле вашиот пакет ,
ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери за што веднаш штом ќе може да. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; или
ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека
тоа е точно.45 /многу
30 парчиња / многу
Бесплатен превозот 60pcs се меша бои рачно изработени сатен лента лак еластична бебе headband. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време
во царинење или друга причина.35 /многу
30 парчиња / многу
Бесплатен превозот 19 бои 30pcs 8 CM chiffon лента цвет за DIY девојки hairband декорација.5 CM рачно изработени chiffon headband цвеќиња.50 /многу
40 парчиња / многу
Бесплатен превозот 100pcs мешани 16 бои сатен лента бисер цвеќиња.35 /многу
20 парчиња / многу
Мешана 12 бои 3 слоеви зголеми цвет лак+мека еластична бенд бебе девојка chiffon headband.DIY Headband цвеќиња.75 /многу
40 парчиња / многу
Накит 30pcs мешани 12 бои 8 CM ткаенина hairband додаток цвеќиња.75 /многу
100 парчиња / многу
Накит микс 14 бои 40pcs 6 CM chiffon чипка цвет со кристал бисер.
Ако имате било какво барање,ве молиме слободно контактирајте ме
Љубезно ве молиме да ги прочитате пред ставање на налози :
Почитувани клиенти :
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,надеваме дека ќе уживате во вашата шопинг
овде.22 /многу
30 парчиња / многу
Бесплатен превозот 20pcs 8 CM убавина chiffon цвеќиња+ кристал декорација за DIY девојки hairband.Рачно изработени бебе headband додатоци цвет.Бебе девојка hairband headwear додатоци цвет.
1 : ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на пакетот.
Ако не сте satisfiedwith предмети ќе нареди, ве молиме контактирајте
нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да
реши спорот.00 /многу
30 парчиња / многу
Шарени кристал декорација накит chiffon цвеќиња. 30pcs накит деца headwear hairband.Ви благодарам многу!
Во однос производи покаже :
Бесплатен превозот 14 бои полиестер панделки лакови+еластична hairband за нови родени деца бебе девојки.Бесплатен превозот 30pcs/многу рачно изработени diy hairband додатоци тантела и цвеќиња. Ако сте задоволни
со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации со 5 ѕвезди
бодови за нас,ние ќе високо appeciated за тоа.
2 : ве молиме наплата на пакет рок од 7 дена по сте го добиле.Бесплатен превозот мека chiffon чипка headband декорација цвет. Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.50 /многу
30 парчиња / многу
Накит шарени леопард печатени DIY hairband chiffon цвеќиња.55 /многу
30 парчиња / многу
Бесплатен превозот се меша бои 20pcs накит сатен лента бисер декорација hairband цвеќиња.30pcs/многу 6.50 Цена : $18.35 /многу
20 парчиња / многу
Се меша 15 видови светла бонбони бои накит рачно изработени diy chiffon hairband цвеќиња.99
Prouducts детали :
Големина : околу 13*20mm
Облик : како на сликата
Материјал : масло капка легура
Употреба : DIY накит
Пакување : за 50pcs по торба
Боја : случајно се меша,ако ви требаат посебни бои,ве молиме оставете
ми порака,ви благодариме!
Пакет содржина : на производи што го наредил,а 1 мал подарок.80 /многу
40 парчиња / многу
Мешани 16 бои chiffon цвеќиња+rhinestones DIY headband headwear додатоци.00 /многу
20 парчиња / многу
Бесплатен превозот микс 16 бои 10 CM DIY chiffon цвеќиња за hairband.5 СМ бебе headband декорација.Бесплатен превозот е од Кина пост воздух пошта,тоа ќе потрае малку подолго од
експрес,доколку ви треба предмети итно да,можете да изберете и други превозот начин,
но, во однос на превозот цена ќе биде на ваша сметка.00 Цена : $20.
Цена : $17.се надеваме дека може да се добие вашиот љубезно разбирање ако
примена на нашите производи што боите се малку различни со слики.
Објектите може да изгледа помал од слики емисии,ве молиме да обрнете внимание
да големини информации,благодарам многу!
Како да нарачате повеќе од 1 предмет :
Пакување детали :
Испорака детална :
1.

R

Додатоци на производи