.

.

ПРОДАЖБА Слободни брод!!! 20sets/многу 20*12mm(отворање) стакло свет &база поставите DIY стакло меур стакло шишенцето pendant стакло маска

ПРОДАЖБА Слободни брод!!! 20sets/многу 20*12mm(отворање) стакло свет &база поставите DIY стакло меур стакло

DEN 767.52
Од стока


Овој производ вклучува една чаша топката, една база, една капа. Нема филер
DIY со себе
Производот треба да се користи лепило за да се направи
Freeshipping!! Нова Жешка 20*12mm Стакло Покрие Случаи Шишенцето DIY Накит US$ 10.38 /многу
парчиња / многу
Слободен Брод! Моден *НОВИ* 20sets/многу 20mm стакло свет купола со поставување на база за поставување стакло покрие шишенцето pandent накит што НИ$ 17.99 /многу
групи / многу
Слободен брод! 2013 НОВА Жешка 25*15mm DIY Стакло Топката Купола Покрие Шишенцето со 15mm ѕвони 2-во-1 Совршена Комбинација За Девојка US$ 51.99 /многу
групи / многу
Слободен брод! 50 SET НОВА Жешка 25*15mm DIY Стакло Свет Меур Покрие Шишенцето со 15mm Прстен база поставите DIY galss шишенцето pandent шише US$ 44.99 /многу
групи / многу

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Бренд Име:
HAEQIS
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Лице
Број На Модел На:
14061802
Количина:
20sets/многу
содржина на сет:
една чаша топката,една база
Кол на тесно грло:
12mm
големина на шише:
20mm
број:
14061802
Стил:
шарм
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи