.

.

Нови 13*16mm Метални Легури Пролетта Цвеќиња Форма Хривнија Накит Шарм Бесплатен Превозот 50pcs Микс Златна Боја Галвански Масло Капка Цвет

Нови 13*16mm Метални Легури Пролетта Цвеќиња Форма Хривнија Накит Шарм Бесплатен Превозот 50pcs Микс Златна

DEN 612.00
DEN 720.00
-15 %
Од стока


Повратни информации детали :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.55 /многу
30 парчиња / многу
Бесплатен превозот се меша бои 20pcs накит сатен лента бисер декорација hairband цвеќиња.55 /многу
30 парчиња / многу
Мешани 9 бои 30pcs/многу накит рачно изработени полиестер девојки hairband декорација цвеќиња.5 СМ бебе headband декорација. Бебе headband додаток ткаенина цвет US$ 19.
Ако не сте satisfiedwith предмети ќе нареди, ве молиме контактирајте
нас пред да замине негативни повратни информации.35 /многу
20 парчиња / многу
Се меша 15 видови светла бонбони бои накит рачно изработени diy chiffon hairband цвеќиња.Бесплатен превозот е од Кина пост воздух пошта,тоа ќе потрае малку подолго од
експрес,доколку ви треба предмети итно да,можете да изберете и други превозот начин,
но, во однос на превозот цена ќе биде на ваша сметка.Чипка/chiffon ново родено бебе еластична headwear hairband.75 /многу
40 парчиња / многу
Накит 30pcs мешани 12 бои 8 CM ткаенина hairband додаток цвеќиња.5 CM свила hairband декорација цвеќиња.40pcs/многу девојка hairband headwear US$ 24.85 /многу
60 парчиња / многу
Бесплатен превозот 40pcs/број 12 бои 6 редови трендафил цвеќе девојки лакови headband.
Prouducts детали :
Големина : околу 13*16mm
Облик : како на сликата
Материјал : масло капка легура
Употреба : DIY накит
Пакување : за 50pcs по торба
Боја : случајно се меша,ако ви требаат посебни бои,ве молиме оставете
ми порака,ви благодариме!
Пакет содржина : на производи што го наредил,а 1 мал подарок.
Објектите може да изгледа помал од слики емисии,ве молиме да обрнете внимание
да големини информации,благодарам многу!
Како да нарачате повеќе од 1 предмет :
Пакување детали :
Испорака детална :
1.Бесплатен превозот 30pcs/многу 8 CM бебе headband decroation бисер цвеќиња.
Ако имате било какво барање,ве молиме слободно контактирајте ме
Љубезно ве молиме да ги прочитате пред ставање на налози :
Почитувани клиенти :
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,надеваме дека ќе уживате во вашата шопинг
овде. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време
во царинење или друга причина. Ние можеме да работиме заедно за да
реши спорот. Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.Ново родено дете бебе сатен чипка цвет hairband.DIY Headband цвеќиња.Мешана 10 бои headband цвеќиња.Рачно изработени бебе headband додатоци цвет.22 /многу
30 парчиња / многу
Бесплатен превозот 20pcs 8 CM убавина chiffon цвеќиња+ кристал декорација за DIY девојки hairband.
Наплата детали :
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други квалитет
проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,сметам дека можеме да ги реши овие
проблеми заедно.50pcs/многу ткаенина цвеќиња за бебе девојки headband. Ако не сте го добиле вашиот пакет ,
ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери за што веднаш штом ќе може да.30pcs/многу 6.45 /многу
30 парчиња / многу
Бесплатен превозот 60pcs се меша бои рачно изработени сатен лента лак еластична бебе headband.35 /многу
20 парчиња / многу
Мешана 12 бои 3 слоеви зголеми цвет лак+мека еластична бенд бебе девојка chiffon headband.25 /многу
50 парчиња / многу
.5 CM рачно изработени chiffon headband цвеќиња.Деца деца девојки накит headwear hairband.
2 : ве молиме наплата на пакет рок од 7 дена по сте го добиле.50 /многу
40 парчиња / многу
Бесплатен превозот 100pcs мешани 16 бои сатен лента бисер цвеќиња. 30pcs накит деца headwear hairband.Бесплатен превозот 30pcs/многу рачно изработени diy hairband додатоци тантела и цвеќиња.00 /многу
20 парчиња / многу
Бесплатен превозот микс 16 бои 10 CM DIY chiffon цвеќиња за hairband додатоци.80 /многу
40 парчиња / многу
Мешани 16 бои chiffon цвеќиња+rhinestones DIY headband headwear додатоци.
1 : ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на пакетот.
Сите слики биле зеде со себе,Боја може да се разликува малку се должи на
осветлување & флеш користи во photographyor проширување на фотографијата или подесувања
на компјутерски монитори.

R

Додатоци на производи