.

.

(25884)Легура Наоди,шарм привезоци,Antiqued стил бронза на ѕвонење 27*14MM Остава 30PCS

(25884)Легура Наоди,шарм привезоци,Antiqued стил бронза на ѕвонење 27*14MM Остава 30PCS

DEN 197.00
DEN 223.68
-12 %
Од стока


Име На Производ : Лисја
Производ ID : 25884
Прашајте производ pls кажи ми Производ ID
Материјал : Метални легури
Боја : Антички Бронза
Големина : 27*14 MM
Количина : 30 PCS
КОД : 4.66
Повеќе Опис :

Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Цинк Легура
Приврзоци Тип:
Круг
Стил:
Класичен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
R

Додатоци на производи