.

.

(25884)Легура Наоди,шарм привезоци,Antiqued стил бронза на ѕвонење 27*14MM Остава 30PCS

(25884)Легура Наоди,шарм привезоци,Antiqued стил бронза на ѕвонење 27*14MM Остава 30PCS

DEN 197.00
DEN 223.68
-12 %
Од стока


Име На Производ : Лисја
Производ ID : 25884
Прашајте производ pls кажи ми Производ ID
Материјал : Метални легури
Боја : Антички Бронза
Големина : 27*14 MM
Количина : 30 PCS
КОД : 4.66
Повеќе Опис :

R

Додатоци на производи