.

.

30мм Магнетни Стакло Лебди Шарм Lockets Pendant За DIY Меморија ѓердан Locket Имитација

30мм Магнетни Стакло Лебди Шарм Lockets Pendant За DIY Меморија ѓердан Locket Имитација

DEN 86.00
DEN 156.48
-45 %
Од стокаСамо Pendant

Метална боја:
Родиум Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZXSTYLE
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
X21I8BK
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
.
Функција:
.
R

Додатоци на производи