.

.

(27503)20*11MM Антички Сребрен Алуминиум Ангел,од Легиран шарм,Pendant,трговија на Големо diy Накит Додатоци,Ѓердан Наоди,Конектор

(27503)20*11MM Антички Сребрен Алуминиум Ангел,од Легиран шарм,Pendant,трговија на Големо diy Накит Додатоци,Ѓердан

DEN 230.00
DEN 261.60
-12 %
Од стока


Производ ID : 27503
Име На Производ : Ангел
Материјал : Алуминиумски
Боја : Антички Сребрен
Големина : 20*11 MM
Количина : 50 PCS
КОД : 5.45
Бруто Тежина/Пакет : 0.085(kg)

R

Додатоци на производи