.

.

Бесплатен Превозот Gem Камен на срцето накит за жените Злато сребро Позлатен Pendant Ѓердан Со Синџир Ѓердани & Приврзоци

Бесплатен Превозот Gem Камен на срцето накит за жените Злато сребро Позлатен Pendant Ѓердан Со Синџир Ѓердани

DEN 299.00
DEN 398.40
-25 %
Од стока

66 /парче
Бесплатен Превозот! Гроздобер Гем Слон Pendant ѓердан, мода Жените Кристал Ѓердан Долг Џемпер Пченка Синџир Ѓердани НИ$ 10.Ако се чувствувам како што се недостаток на позитивни повратни информации и 5 бодови,pls не constact нас.64 /многу
парчиња / многу
ABS Бисер Вода Капка Pendant Ѓердан, Модни Накит Приврзоци Кристал ѓердани за жените Злато Сребро позлатен бесплатен превозот САД$ 12. откако ќе бидат испратени.12 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 30pcs Музички Шарм Конектор Цинк Легура Шарм Мешани Бои Хривнија Накит Одлуки Додаток US$ 8.58 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 30pcs Шарм Був Конектор Цинк Легура Шарм Мешани Бои Хривнија Накит Одлуки Додаток US$ 7.
Escure вашата Исплата Онлајн :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.88 /set
Бесплатен Превозот! Цвет Луксузни Накит, Џемпер Синџир Бисер Ѓердани Мода Накит ѓердан за жените US$ 11.65 /многу
парчиња / многу
100% Гаранција За Квалитет :
100% Пари Гаранција за враќање на Секоја Точка и Слободни Врати Превозот ако објектот не е како discribed.88 /многу
парчиња / многу
Gem камен Ѓердан, Имитација Кристал Приврзоци ѓердани жените Сребрен Накит бесплатен превозот САД$ 9.88 /парче
Бесплатен Превозот! Pendant Имитација-скапоцен камен ѓердан, мода Жените Ѓердан Долг Џемпер Пченка Синџир Ѓердани НИ$ 10.
Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во 15-30days.80 /парче
Бесплатен Превозот! Капка Вода Pendant Кристал ѓердан,Имитација-скапоцен камен накит мода Ѓердан за Жените 2014 Џемпер Синџир US$ 9.82 /парче
Бесплатен Превозот! Гроздобер Златен Гем Овална Кристал Pendant ѓердан, Џемпер Ѓердан Накит за жените US$ 10.28 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот Сребро Злато од Кикирики Кристал Бисер ѓердани & приврзоци долг Џемпер Синџир накит за жените додатоци US$ 13. Но ако цел стигнат до $200, ние ќе брод од страна на DHL/EMS/Федекс слободни shiping кои ќе пристигне во рок од 3-7 работни дена.88 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 50pcs Мешани Бои Цинк Легура Шарм Метал Pendant Топла Пролет Бои US$ 8.56 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот Сребро Злато Вода Капка Кристал ѓердани & приврзоци долг Џемпер Синџир накит за жените додатоци US$ 12. Овие трошоци се на сметка купувачот, ако не постои ќе се направат.76 /парче
Бесплатен Превозот 30pcs Шарм сидро Конектор Цинк Легура Шарм Мешани Бои Хривнија Накит Одлуки Додаток US$ 7.
Гроздобер Накит, Ѓердани Pendant
Моден Ѓердан за Жените Џемпер Синџир
Количина : 2 buc/многу
(Злато во боја и сребрена боја, секој еден компјутери)
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши за.
Повратни информации :
1.68 /парче
Бесплатен Превозот! Гроздобер Злато Кристал Опашот на Моден Дизајн Легура Ѓердан за Жените US$ 9.66 /парче
Античкиот Earring Колекции,Студ Обетки,diy рака накит додаток во собата,Гроздобер Обетки за жените,Earring&Јасно Cabochon Материјали, US$ 14.68 /парче
Бесплатен Превозот! Гроздобер Злато Кристал Бисер Мода Легура Ѓердан за Жените Пченка Синџир Ѓердани НИ$ 9.88 /set
Античкиот Бронза Позлатен Ѓердан Колекции,diy рачно изработени накит додатоци поставени комплет,ѓердани привезоци,Жените гроздобер ѓердан US$ 12.66 /парче
Бесплатен Превозот Сребро Злато Крстот Ѓердан Pendant Кристал долг Џемпер Синџир накит за жените додатоци US$ 12.28 /многу
парчиња / многу
ABS Бисер Цвет Ѓердан, Модни Накит Приврзоци Tassel Кристал ѓердани за жените Злато Сребро позлатен бесплатен превозот САД$ 11.
Превозот :
Бесплатен превозот цел ќе брод од страна на Кина Пост воздух mail.20 /многу
парчиња / многу
Бесплатни Shipping20pcs Шарм Цвет Конектор Цинк Легура Шарм Мешани Бои Хривнија Накит Одлуки Додаток US$ 7.
24-Часа Испраќање :
24-Часа Испраќање на примерок цел по aliexpress потврди плаќање освен на јавното празници.

R

Додатоци на производи