.

.

Топла Продажба На Недвижен 925 Sterling Silver Природна Мајка На Бисер Бисер Школка Цвет Ѓердан За Жените Мода Накит

Топла Продажба На Недвижен 925 Sterling Silver Природна Мајка На Бисер Бисер Школка Цвет Ѓердан За Жените Мода

DEN 479.52
Од стока


Парична казна или Мода : Мода Предмет Тип : Ѓердани & Pendents Стил : Трендовски/Свадбена/Ангажирање/Партија Пол : Жена Метална Боја : Platinum Позлатен Метали Тип : 100% Реално Вистински 925 Sterling Silver Материјал : Природен Бисер Школка Белег : Печат со S925 Тежина : Околу 2.3 g Pendant Должина : 22.5 mm(Вклучувајќи го и pendant кауција) Главниот Камен Големина : 14.5 мм Ѓердан Синџир Должина : 40cm/45см(925 Sterling Silver) Број на Моделот : DLPSH0001
Без минимум цел limited, 1 парче бесплатен превозот!!!
Добредојдовте голема количина на големо и dropshipping!!!
-Плаќање-
Ние прифаќаме Alipay, Зачувам и Кредитна Картичка.
-Превозот - Цел Вредност на Превозот Метод Проценува Време на Испорака Превозот Цена Подолу $500 Кина Пост Воздух Mail Околу 12-28 работни Дена Бесплатен Превозот Над $500 Федекс/UPS/DHL Околу 4-7 Дена Бесплатен Превозот
Повеќето наредби, ние брод во рок од 24 деловни часа по исплата е расчисти. За големи нарачки, која треба да трае подолго време да се направи пакување, ние ќе брод во рок од 48 бизнис часа по исплата е расчисти. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере, за долги земји, или кога постојат царинска проверка, големите празници, големите настани, лоши weathers, или било какви други неочекувани причини, вашата нарачка може да биде одложен.
-Враќање/Поврат Политика-
Таму е НУЛА ризик за вашата трансакција.Ние се провери секој објект за да бидете сигурни дека тие се во добра состојба пред пакување или превозот на нашите клиенти. Ако НЕ сте задоволни со предмети што ќе добиете за било која причина, ние ќе ви ја испратиме замена или да се направи целосна реконструкција ако се вратат нашата ставки во нова/оригинална состојба, без користење/wearring/менување во рок од 7 дена по приемот.
Процес :
Чекор 1, Контактирајте со нас преку Alibaba.com's центарот за пораки.
Чекор 2, Даваат детали за проблемот што го имаат со цел број, и реден број.
Чекор 3, се Врати на точка за размена или враќање на средствата.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Враќање превозот на трошоците се во надлежност на купувачи.
-Царински Давачки-
Купувачи се одговорни за сите даночни и/или должност обвинет од страна на Царинската управа во своите земји.
Ние ќе го носат знакот "Подарок", или "Пример" за вашата цел со ниска delared вредност. Сепак, ова не може да ви помогне да добиете бесплатно даночни/должност во вашите земји.
-Feedback-
Клиентите задоволство доаѓа на прво место во нашата продавница! Сето она што ние го правиме е да им служи што подобро, да се направи можете да уживате во задоволни и среќни трансакцијата. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни информации. Ако постои било каков проблем во врска со вашата нарачка, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да ја напушти ни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да се направи сé што е во право за вас! Многу благодарност за вашиот бизнис!!! со нетрпение очекувам да воспоставување на долгорочни деловни односи хип!!!
-За сопствени треба-
Ако имате прилагодено цел треба или треба повеќе детали на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Alibaba.com's центарот за пораки. Ние исто така, обезбеди НЕВЕРОЈАТНА НИСКА цена за големи нарачки!!!

R

Додатоци на производи